Letecký klub Partizánske

Vzduch je naše more

Čo sa deje v meste Partizánske

Pridané: 7.11.2015 00:35:00 Počet zobrazení: 1790

07 November 2015

Že by cenzúra ? Idú voľby, treba kladné body. Že by niektoré skutočnosti boli nepríjemné?

Otvorené mesto a 09.11.2015 nie je zápisnica meststkého zastupiteľstva z 27.10. 2015 na internet. Prečo? Žeby problém?

Ako som zistil na vlastnej skúsenosti,  nepodávajú sa občanom mesta Partizánske pravdivé informácie, preto som sa rozhodol upozorniť na niektoré zaujimavosti. Pre začiatok si prosím porovnajte správu o poslednom mestkom zastupitestve 27.10.2015 /časť môj prispevok/,na stránke www.partizánske.sk a  vysielanie MTP, a skutočný zaznam zasadania / je pod ikonou "záznam z rokovania MsZ" na stránke www.partizánske.sk. Môj príspevok začal 15 sec pred 2 hodinou záznamu.

Asi je dáky dôvod, ked zverejnenie záznamu trvalo viac ako týždeň, a zapis z jednania nie je ešte ani dnes.                                                    palo haško

p.s. rád zverejním aj iné príspevky.

 

Dnes večer 8.11.2015 som hladal zápisnicu z mestského zastupiteľstva ktoré bolo 27.10.2015, alebo uznesenie. Márne. Niet jej na internetovej stránke. Má niekto rozumné vysvetlenie, alebo je to skutočne cenzúra a zatajovanie informácii? V pondelok večer budeme múdrejší.

                                                                       palo haško 

09.11.2015 Stavba potemkinovskej dediny pokračuje. Hlavná cesta cez Malé Bielice bola vyčistená, semafory odstránené, aby premier Fico pri minulo dňovej návšteve nadobudol správny dojem z Partizánskeho. Zodpovední ale aj tak neprekonali funkcionárov z Nitry, ktorí z príležitosti návštevy sudruha Husáka dokázali vyasfaltovať obrovskú plochu aby súdruh z vrtulníku nevystúpil do blata. Dnes ráno sú semafory znovu na ceste a akože pokračujeme.

                                                                        palo haško

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie