Letecký klub Partizánske

Vzduch je naše more

Lietadla a hangáre

12
November
2020

Hangár 8 boxov - rozšírenie.

Pridané: 12.11.2020 20:52:00 Počet zobrazení: 171

     Hangár 8 boxov sa rozširuje na 10 boxov. Potreba hangárových miest si to vyžiadala. Už sú aj další nádejní stavitelia, tak že bude potrebné začať dalšiu radu.

                                                                                           palo haško

Čítajte viac... Komentáre: 1

21
Október
2018

Hangár Male Bielice západ

Pridané: 21.10.2018 23:23:00 Počet zobrazení: 570

Čítajte viac... Komentáre: 0

17
Máj
2014

Hangár 8 boxov dokončený.

Pridané: 17.5.2014 01:19:00 Počet zobrazení: 2478

Skolaudované ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

Hangár 8 BOXOV

Hangár 8 boxov finišuje do cieľa. Môžeme pre Vás zabezpečiť miesto v samostatnom hangári pre dlhodobé parkovanie lietadla, alobo stánie v hangari, alebo krátkodobu úschovu lietadla pri návšteve termálných úpeľov Malé Bielice a s tým spojené ubytovania v penzióne Stará  pumpa vzdialenom 1.5 km od letiska. Odvoz z letiska do penziónu a späť na letisko.

                                                                                                      palo haško

Hangáre - novinky

Podarilo sa nám v spolupráci s dalšími majiteľmi lietadiel zahájiť výstavbu 8 BOXOV HANGÁROV, čím sa značne rozšíria možnosti hangárovania na letisku Partizánske. Stavba dude mať dĺžku 104 m, predpoklad dokončenia v tomto roku. Momentálne stojí konštrukcia, dokončené je opláštenie, takmer hotová je strecha. Zavesené sú prvé dvere prototyp. Pracujeme na podlahahách - prvý hangár dlažba dokončená, pokračuje druhý hangar. Je ptredpoklad že v tomto mesiaci stavbu uzatvoríme.    palo haško

Oktober 2020 - šieste výročie kolaudácie. Hangár je plný lietadiel, možnosti uskladnenia lietadiel sa vyčerpali. Hlupáci, ktorí bojovali proti jeho vzniku nemali pravdu. V týchto dňoch začala prístavba dvoch ďalších boxov. Dúfam, že nie su posledné.

                                                                          palo haško

Žabokreky

Žabokreky

Takýto hangár sme postavili na západnom konci letiska v katastri Žabokreky. Pred časom zmenil majiteľa, ktorý ho značne vypeknil katastri Žabokreky. 

hangár žabokreky

Prihlásenie