Kniha : Marián Krčík Aeroklub Prievidza.

18.12.2015, 20:41, letecky.klub-partizanske

Dnes prišla do predaja nová kniha o letisku Prievidza.


Dnes sa mi dostala do rúk nova kniha o letisku Prievidza. Veľmi zaujimavé čítanie o živote tohoto letiska, a na tomto letisku. Za pozornosť stojí prepletenosť letiska Prievidza a Partizánske. Hneď na prvej strane dokument o vzniku letiska je  Povolenie na používanie plochy letiska, ktorá bola v majetku ZDA Partizánske.  Prvé lietadlo prievidžanov bolo hangárované na letisku Partizánske. Jeden z náčelníkov bol Edo Čeleda, náš odchovanec.

Autorovi Mariánovi Krčíkovi sa podarilo napísať veľmi pekné dielo mapujúce 65 ročnú históriu Aeroklubu Prievidza. Prajem letisku Prievidza, a všetkým čo sa okolo neho pohybujú veľa úspechov a krásnych podujatí. Autorovi treba poďakovať za takú krásnu knihu. Autorovi prajem pevné zdravie a ešte mnoho takýchto krásnych kníh.

                                                                                 Ing. Pavel Haško

p.s. Letisku Partizánske prajem takúto peknú knihu tiež.

 
« Späť


Diskusia: "Kniha : Marián Krčík Aeroklub Prievidza."
Dátum: Meno: Komentár:
21.12.2015, 21:59 letecky.klub-partizanske Partizánske
11.01.2016, 17:25 Ing. Marián Bartoš, špecialista pre licencie a kooperácie, IWE Bratislava NDI Divízia elektrických vedení recenzia knihy Ing. Marián Bartoš, špecialista pre licencie a kooperácie, IWE Bratislava NDI Divízia elektrických vedení
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre