Komentáre

Katastrofa A 320 alebo pilot strojník aktualizované 27.03.2015

V súvislosti s katastrofou A 320 z utorka som narazil na materiál kolujúci v ČSA v roku 2009./Viď ďalej/

Je zaujimavé koľko "odborníkov" za tri dni dokáže určiť príčinu katastrofy. Je neuveriteľné ako novinari nerešpektujú prezumciu neviny. Obvinia druhého pilota bez akéhokoľvek dôkazu.

Dal som si niekoľko primitívnych otázok :

Aké boli skúsenosti a vedomosti druhého pilota? Aký bol jeho výcvik? Mal nalietaných cca 600 hod. Povedzme 200 než urobil diplom, niečo nalietal v Aeroklube, koľko bolo pripísaných hodín?Koľko nalietal na A 320? Bol s takým náletom schopný  ovládať lietadlo v ručnom režime? Aké boli jeho znalosti lietadla? Vedel ako sa ovládajú dvere, aké sú stanovené postupy pre opustenie pilotného priestoru ? Bol dostatočne vycvičený?  Nie je za katastrofu zodpovedná spoločnosť ? Nie je prijateľnejšie hodiť vinu na mŕtveho?

Zaujimavé reakcie.

http://www.hlavnespravy.sk/europska-asociacia-civilnych-letcov-ma-obavy-ohladne-vysetrovania-padu-airbusu-vo-francuzsku/587241

http://russian.rt.com/article/82139

 
Nalet
Yokepa, 27.03.2015, 22:23 Odpovedať
Pali neviem kto, co a ako, ja len k tomu naletu. On mal podla vsetkeho nalet cca 600hod ako druhy pilot v ich spolocnosti. Ci je vinny, alebo nie, to uz vedel len on. :(
 

Pridať komentár


Meno:

Názov:


Komentár:
Poznámka: Neradi príspevky moderujeme, ale nemiestne príspevky alebo príspevky mimo tému budú odstránené. Ďakujeme za pochopenie.