Komentáre

Kosenie letiska II.

Ponúkam CD s nahrávkou schôdze aeroklubu zo dňa 04.09.2011.

 
kosenie a Haško
PRESTIGE, 21.09.2014, 20:22 Odpovedať
Letecký klub Partizánske, ako aj jeho jediný známy člen a "pezident" Ing. P.Haško na žiadnu kosačku nikdy neprispel. Rovnako nikdy nepomohol a ani neprispel na prevádzku. Iba sa priživuje a parazituje na ostatných okolo seba už niekolko rokov, tyto sa to už naučili znášať. Vedome škodí letisku, lietaniu a všetkým ktorý nezdielajú jeho "neomylné" názori. Nezmyselne bojuje sám proti všetkým. Káva v bare "Aerocafe" u najväščieho nepriatela - Jozefa Obdrušku mu chutí každodenne :-)
 
Kosenie letiska II
Lubo Solik, 23.09.2014, 07:23 Odpovedať
Aj keď sa s komentárom dá súhlasiť, skutočnosťou je, že pán Ing.Haško P. má prislúchajúcu čiastku na kúpe kosačky, ktorú kúpil LK PRESTIGE vyrovnanú a uhradenú! Pre úplnosť a odstránenie dezinformácií uvádzam, že ani jeden člen LK PRESTIGE nezakúpil z vlastných prostriedkov kosačku pre kosenie letiskovej plochy.
Kosačka StarJet je zapožičaná od fy. La Garden s.r.o, kosačka Garden Wolf 105 je zapožičaná od fy. Jasob s.r.o. a kosačku Garden Wolf 98 zakúpili členovia LK Prestige a nie je ani pravda, že kosenie časti letiskovej plochy je mojou zásluhou, je to zásluha všetkých tých, ktorí mali úprimný záujem upraviť plochu pre seba a svojích lietajúcich priateľov bez nároku na "nejakú" 100.- ečkovú kompenzáciu.
S Pozdravom: "Sexom za mier!", hurááááá do vzduchu na krídlach
 
Vadí to niekomu?
letecky.klub-partizanske, 24.09.2014, 00:59 Odpovedať
Pitím kávy každý deň sa snažím podporovať podnikateľa, vlastníka Aerocafe. Vadí to niekomu? Je to cca 400 eu ročne, cca 350 čistý zisk. Akou čiastkou podporuje majiteľa prispievateľ PRESTIGE? Prečo sa nepodpíše svojim menom a skrýva sa za PRESTIGE /občianske združenie/ ? palo haško
 
PRESTIGE
palo haško, 24.09.2014, 14:30 Odpovedať
Ďakujem Lubovi Solíkovi z PRESTIGE za vysvetlenie, nemusel som ja.
 
Re: kosenie a Haško
letecky.klub-partizanske, 11.10.2014, 21:34 Odpovedať
Citácia Neznámy: Letecký klub Partizánske, ako aj jeho jediný známy člen a "pezident" Ing. P.Haško na žiadnu kosačku nikdy neprispel. Rovnako nikdy nepomohol a ani neprispel na prevádzku. Iba sa priživuje a parazituje na ostatných okolo seba už niekolko rokov, tyto sa to už naučili znášať. Vedome škodí letisku, lietaniu a všetkým ktorý nezdielajú jeho "neomylné" názori. Nezmyselne bojuje sám proti všetkým. Káva v bare "Aerocafe" u najväščieho nepriatela - Jozefa Obdrušku mu chutí každodenne :-)
Pozývam autora tohoto príspevku na slávnostnú kolaudáciu HANGARE 8 BOXOV v piatok 17.10.2014 o 10.00. Môžeme si vysvetliť všetky moje horeuvedené chyby a on mi na oplátku vysvetlí prečo sa nepodpíše a schováva sa za pseudonym PRESTIGE. Alebo sa hanbí za hlúposti hore popísané? Alebo je jeho členom?
 

Pridať komentár


Meno:

Názov:


Komentár:
Poznámka: Neradi príspevky moderujeme, ale nemiestne príspevky alebo príspevky mimo tému budú odstránené. Ďakujeme za pochopenie.