Komentáre

Čo dokáže primitív - vizitka letiska Partizánske

 
chýba odvaha?
palo haško, 28.10.2013, 23:33 Odpovedať
Chýba odvaha alebo je problém v niečom inom? Doteraz nik nepridal komentár. Alebo to nestojí za komentár? Alebo všetci súhlasia a páči sa im to?
 
fu
d, 09.11.2013, 12:37 Odpovedať
tak toto je naozaj krute :(
 
Re: fu
letecky.klub-partizanske, 13.11.2013, 22:17 Odpovedať
Citácia Neznámy: tak toto je naozaj krute :(
Toto nie je kruté, je to smutné kam sa dostali pomery na letisku ktoré patrilo k špičke medzi letiskami v Československu. Toľko špičkových pilotov a parašutistov nevyrástlo ani na jednom letisku v Česku a na Slovensku.Dnes je na letisku pekný transparent - Partizánske - mesto kde to žije. A čo letisko? Predbehli nás letiská pre ktoré sme boli vzorom. Kde je chyba? Čo zostalo zo zámerov "oživme lietanie v Partizánskom"?
 
Re: Re: fu
d, 15.12.2013, 18:39 Odpovedať
Citácia letecky.klub-partizanske: Citácia Neznámy: tak toto je naozaj krute :( Toto nie je kruté, je to smutné kam sa dostali pomery na letisku ktoré patrilo k špičke medzi letiskami v Československu. Toľko špičkových pilotov a parašutistov nevyrástlo ani na jednom letisku v Česku a na Slovensku.Dnes je na letisku pekný transparent - Partizánske - mesto kde to žije. A čo letisko? Predbehli nás letiská pre ktoré sme boli vzorom. Kde je chyba? Čo zostalo zo zámerov "oživme lietanie v Partizánskom"?

mam to chapat tak, ze obrazky nakreslil niekto z vasich? pisete o pomeroch na letisku....
 
Kto to nakreslil? - odpoveď
letecky.klub-partizanske, 20.12.2013, 00:43 Odpovedať
Hangár ktorý voláme BRNO stojí a zatiaľ plní svoj účel na ktorý bol postavený. Dnes už si nikto nepamätá kto prišiel s myšlienkou postaviť ho, kto vybavil "papiere", kto ho postavil. Nie je to podstatné. HANGÁR 8 BOXOV stojí, plní svoj účel, a za niekoľko rokov sa zabudne kto prišiel s myšlienkou postaviť ho, kto "vybavil" papiere, kto ho postavil. Je to správne, lebo je to nepodstatné. Kto pokreslil konkretne dvere konkretneho majiteľa? Nuž ten komu vadí že stojí, kto urobil všetko pre to aby nestál a kto dúfal že "stavitelia" sa nedohodnú a kto robí všetko pre to, aby kolaudácia bola čo najneskôr. Autora kresieb nie je potrebné predstavovať, nie je to podstatné. V Partizánskom sa bude lietať bez ohľadu na kresby po hangárových bránach. palo haško
 
Marián Benada, 14.03.2014, 03:41 Odpovedať
Svojou utešenou kresbičkou Ti oznámil ako sa volá a aj výšku IQ. Tak povediac zviditeľnil sa.
Benada Marián
 

Pridať komentár


Meno:

Názov:


Komentár:
Poznámka: Neradi príspevky moderujeme, ale nemiestne príspevky alebo príspevky mimo tému budú odstránené. Ďakujeme za pochopenie.