Kniha návštev


Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Martin Stastney Dátum: 03.09.2013
Správa: Ahoj Pa'lo

Zdravi Te kamerad s CSA. letam ted v krasne Americe u firmy Continental. Mej se

Martin Stastney
 
Meno: pavel haško Dátum: 30.05.2012
Správa: Všetky informácie sú na tejto stránke, nejasnosti veľmi rád ozrejmim pri osobnom stretnutí. palo haško
 
Meno: nezavisly_1 Dátum: 29.05.2012
Správa: Dobre teda, podme k veci. Kde ma letecky klub sidlo, a ake liatadla si mozem u vas prenajat a letiat. Kolko ma k dnesnemu dnu letecky klub clenov? Je letecky klub pod prevadzkovatelom SNA? Ake su poplatky za letovu hodinu / typ. Dakujem.
 
Meno: pavel haško Dátum: 29.05.2012
Správa: Odpoveď pre -nezávisly 1-
Ako členovi revíznej komisie mi predseda aeroklubu odmietol dat k nahliadnutiu materiály týkajúce sa hospodarenia, dokonca písomne.Nasledovalo moje vylúčenie z aeroklubu a podanie trestného oznámenia na hospodárenie v aeroklube, ktoré sa zmenilo na trestné stíhanie a doposiaľ pokračuje. Čo sa deje v aeroklube ma ako nečlena nezaujíma. Upozorňujem že toto je stránka Leteckého klubu a nie Aeroklubu. Prosím tých, čo ich zaujíma dianie v Aeroklube aby diskutovali na jeho stránkach. Ďakujem.
 
Meno: nezavisly_1 Dátum: 28.05.2012
Správa: Vedenie AK je predsa volene a odvolatelne clenmi, kontrolu vedenia vykonava KRK a ta musi mat podla stanov pristup k financnemu hospodareniu s majetkom clenov AK. Ak sa tak nedeje, moze nasledovat trestne oznamenie, pokial si to nevedia clenovia na clenskej schodzi zariadit sami. Otazkou je, ci nema zmysel vytvorit novy klub, pokial je vacsina clenov za pripadne porusovanie stanov. Hypoteza. Vsetko sa da riesit s chladnou hlavou a dohodou oboch stran s prihliadnutim na podstatu aeroklubu - umoznit lietat vs. clenom ze rovnakych podmienok.
 
Meno: pavel haško Dátum: 29.03.2012
Správa: Milý AEROKLUBÁK nevidím odpoveď na môj príspevok z 11.3.2012. Pravdepodobne sa nedá zverejniť hospodárenie AE, je len otázka prečo. Ale na to si najde každý odpoveď sám. palo haško
 
Meno: pavel haško Dátum: 15.03.2012
Správa: Kto sa vyjadruje slušne, nebude zmazaný. Hulvátov zmažem. Ak sa za svoje názory hanbíš tak sa nepodpisuj. Ja som pod všetkými môjmi názormi podpísaný, včetne trestného oznámenia za hospodárenie v AE. Ak nestojíš za nápísaním svojim menom, je to čo napíšeš klamstvo! Aký iný dôvod máš nepodpísať sa ?
palo haško
 
Meno: aeroklubak Dátum: 15.03.2012
Správa: CENZÚRA, CENZÚRA Paľko, nepáčili sa ti príspevky? Kritiku nepripustíš? Anonym zmažeš? Veď si sám písal a posielal anonymné udania. Už si nepamatáš?
 
Meno: pavel hasko Dátum: 14.03.2012
Správa: Boli zmazané dva príspevky hulvátov hanbiacich sa podpísať palo haško
 
Meno: pavel haško Dátum: 11.03.2012
Správa: Milý ...ko aeroklub pekná farba fasad budov a ich vynovenie velmi zbledne z poznania že budovy boli ukradnuté členom Aeroklubu. Letisko a Aeroklub nevznikli tvojim príchodom na letisko, ani mojim. Budovali ho tisícky obetavých nadšencov pre seba a svojích nasledovníkov, ale nie pre niekoľkých chamtivcov ktorí dokážu okradnuť svojích "kamaratov". Prečo tajíte ako hospodáril Aeroklub za roky 2009 -2012? Prečo administratívna budova a drevenný hangar je dnes pod menom iného majiteľa ako Aeroklub založená u Volsbank Bratislava? /viď stránka "Čo je nového?" Kde sa podeli peniaze a zisky Aeroklubu? Prečo má Aeroklub len jeden vlastný eroplan schopný? Prečo sú členovia vedenia trestne stíhaní? Otázok veľa - odpoveď žiadna. Otázka posledná - prečo sa pod svoje názory nepodpíšeš? Prečo tá zmena o 180 v nazoroch spred 3,5 roku na činnosť AE? Odpovede na tieto otázky si dá každý sám. Peniaze kazia charakter je stará pravda.
p.s príspevky bez podpisu vlastným menom zmažem. palo haško
 
11-20 / 26